Skrējiens PATRIOTS 2017 nolikums.

1. Skrējiena norises laiks, vieta un dienas kārtība

Skrējiens norisināsies 2017. gada 12. novembrī neatkarīgi no laika apstākļiem, Jelgavas novada Valgundes pagasta Ziemassvētku kauju muzeja „Mangaļi” teritorijā un to apkārtnē.

 • 09:00 - 10:45 reģistrācija 24+ km distancei
 • 09:00 - 12:00 reģistrācija 10+ km distancei
 • 11:00 starts 24+ km distancei
 • 12:15 starts 10+ km distancei
 • 14:00 bezmaksas ekskursija gida pavadībā
 • 15:00 apbalvošana un izloze

2. Distance un kontrollaiks

Distance

Kontrollaiks

10+ km skriešana / nūjošana

2,5 h

24+ km skriešana / nūjošana

4 h3. Dalībnieki

Sacensībās atļauts piedalīties sportistiem, kuri uz starta brīdi būs sasnieguši:

 • 10+km distancē 14 gadu vecumu
 • 24+km distancē 18 gadu vecumu

Svētku skrējienā "Patriots" var piedalīties arī jaunāki dalībnieki nekā norādīts nolikumā, bet ar nosacījumu, ka kāds no vecākiem piedalās skrējienā vai sacensību laikā atrodas sporta pasākuma norises vietā un uzņemas pilnu atbildību par dalībnieka veselības atbilstību distancei.

Katrs dalībnieks uzņemas pilnu atbildību par sava veselības stāvokļa atbilstību distances veikšanai un apliecina to ar savu parakstu, saņemot dalībnieku numuru. Sacensību organizatori nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām vai nelaimes gadījumiem sacensību laikā.

4. Uzkodu punkti

 Uzkodu punktu skaits:

Distance

Uzkodu punktu skaits

Vieta

24+ km skriešana / nūjošana

1

Ložmetējkalns (14,7 km)

5. Apbalvošana

Absolūti ātrākie skrējēji kā 24+ km, tā arī  10+ km distancēs  vīriešu un sieviešu konkurencē  tiks apbalvoti ar ceļojošām balvām, kas darinātas speciāli svētku skrējienam Patriots.

Ar izlozes palīdzību (pēc dalībnieku numuriem ) noteiksim  skrējiena atbalstītāju sarūpēto pārsteiguma balvu  īpašniekus.

6. Dalības maksa un reģistrācija

Reģistrējies ONLINE ŠEIT

Dalības maksas jāveic uz sekojošu kontu:

 • Biedrība "Meža taku skrējieni"
 • Reģ. Nr. 40008249642
 • Swedbank konts: LV83HABA0551041534505

Maksājuma mērķī norādi - PAT2017, Vārds, Uzvārds, Distance.

Katram dalībniekam viena porcija finišā ir bez maksas. Ja vēlies papildus ēdināšanas porciju saviem līdzbraucējiem, par to veic apmaksu – 2.- euro. Šādā gadījumā, sacensību centrā saņemot dalībnieka numuru, saņemsi arī papildus talonu.

Distance

01.10 - 31.10

 01.11-06.11Sacensību dienā

10+ km 

  15.- euro + personalizēts
dalībnieku numurs

 20.- € + personalizēts
dalībnieku numurs

22.-  €

24+ Km

 20.- euro + personalizēts
dalībnieku numurs

25.-  € + personalizēts 
dalībnieku numurs

27.-  €

Dalības maksā iekļauts: dalībnieka numurs, rezultātu uzskaite finišā, uzkodas finišā un trasē (24+ distancei), pirmā medicīniskā palīdzība sacensību norises vietā, trases marķējums un tiesnešu darbs, sacensību organizatoriskie izdevumi. Šogad pirmo reizi visi skrējiena „Patriots” dalībnieki pirms sacensībām kopā ar numuru saņems piemiņas nozīmi .

Ja dalībnieks atsauc savu dalību – dalības maksa netiek atmaksāta.

Dalības maksa netiek atgriezta "Force Majeure" gadījumos.

7. Aktuāli

Visiem dalībniekiem jāievēro savstarpējās laipnības un palīdzības noteikumi – neatteikt palīdzību viens otram traumu un citu problēmu gadījumos. Sacensības notiek Ķemeru Nacionālā parka teritorijā, tāpēc jāievēro saistošie noteikumi par uzvedību, atrodoties parka teritorijā. Nedrīkst atstāt aiz sevis atkritumus, piemēram, izlietotu preču iepakojumus. Tie jānogādā līdz uzkodu punktos esošajiem atkritumu maisiem vai līdz finišam.

Reģistrējoties skrējienam, dalībnieks apstiprina, ka ir iepazinies ar nolikumu un piekrīt tā noteikumiem, kā arī savu personas datu (vārds, uzvārds, dzimšanas gads, mēnesis un datums) apkopošanai un publiskošanai atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7. panta 1. un 2. punktam, lai nodrošinātu skrējiena PATRIOTS kvalitatīvu darbību.

8. Foto

Iespējams sacensību laikā starta/finiša vietā, kā arī trasē atsevišķās vietās strādās fotogrāfi, kas iemūžinās dalībniekus sacensību gaitā. Organizatoriem ir tiesības izmantot mārketinga un reklāmas mērķiem skrējiena patriots 2017 sacensību laikā uzņemtās fotogrāfijas un video materiālus bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem.

9. Izmaiņas nolikumā

Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā. Organizatori nav atbildīgi par to, ka dalībnieki nav iepazinušies ar nolikumu.

"Vēršam uzmanību, ka, ņemot vērā Ziemassvētku kauju muzeja -"Mangaļi" mājas  apkārtnes teritorijas lielumu skrējiena "Patriots" organizatori patur sev tiesības noteikt dalībnieku skaita  limitu, par to informējot sacensību dalībniekus reģistrācijas laikā."

10. Organizators

Biedrība Meža taku skrējieni un SIA Burģis sadarbībā Kara muzeju, tā filiāli - Ziemassvētku kauju muzeju, Jelgavas novada pašvaldību, Aizsardzības ministriju un ZS 52.kājnieku bataljonu,SIA Daiļrade Koks

11. Starta / Finiša atrašanās vieta:

Ziemassvētku kauju muzejs (Jelgavas novada Valgundes pagasta „Mangaļos”, LV-3017)

Ieteikumi skrējiena Patriots nolikuma uzlabošanai:


*

*

*
Svinam svētkus skrienot...

 .